ПЕТ пляшки

Фільтр з параметрами:
Хит!
ПЕТ пляшка 0,5 л Літо

ПЕТ пляшка 0,5 л Літо

Дізнатись ціну:
0,5 л
ПЕТ пляшка 0,5 л (500 мл)

ПЕТ пляшка 0,5 л (500 мл)

Дізнатись ціну:
0,5 л
Пластикова ПЕТ пляшка 0,5л

Пластикова ПЕТ пляшка 0,5л

Дізнатись ціну:
0,5 л
38 мм
Пластикова пляшка 0,5 л

Пластикова пляшка 0,5 л

Дізнатись ціну:
0,5 л
ПЕТ пляшка 1000 мл

ПЕТ пляшка 1000 мл

Дізнатись ціну:
1 л
Хит!
ПЕТ пляшка 1,5 л, 2020

ПЕТ пляшка 1,5 л, 2020

Дізнатись ціну:
1,5 л
ПЕТ пляшка 3 л

ПЕТ пляшка 3 л

Дізнатись ціну:
3 л
38 мм
Хит!
Пластикова ПЕТ пляшка, об'єм - 5 л
ПЕТ пляшка 7 л

ПЕТ пляшка 7 л

Дізнатись ціну:
7 л
ПЕТ пляшка 10 л

ПЕТ пляшка 10 л

Дізнатись ціну:
10 л

 

Пластикові ПЕТ пляшки - особливості виробництва

Різноманітність ПЕТ пляшок на сучасному ринку відкриває широкі можливості щодо їх застосування. Найчастіше вони затребувані в харчовій промисловості, де виступають в якості простої, легкої і економної тари. При цьому переваги пластикових пляшок роблять їх незамінними аналогами дорогої склотари. Завдяки перерахованим якостям ПЕТ-упакування має великий потенціал застосування і служить вигідним вкладенням для виробництва. На сайті ТОВ "Тарапласт" ви можете ознайомитися з актуальним асортиментом пластикових пляшок. 

Процес виробництва пластикових ПЕТ пляшок має істотні переваги перед виготовленням інших варіантів тари. Даний вид упаковки виготовляється з поліетилентерефталату - прозорої, пластичної, високоміцної речовини. До переваг полімеру відносять те, що він не має запаху і добре піддається обробці. Всі свої позитивні характеристики ПЕТФ зберігає в широкому температурному діапазоні - від -40 ℃ до + 75 ℃. Для виробництва пластикових пляшок матеріал поставляється у вигляді гранул. У такому вигляді поліетилентерефталат є універсальною сировиною з підвищеною в'язкістю і однорідністю.

Також вас можуть зацікавити

В якості основної технології для виробництва пластикових пляшок використовується метод лиття під тиском. Для цього застосовуються преформи - полімерні заготовки, з яких виготовляється ПЕТ тара заданого обсягу і габаритів. При цьому для кожного типу рідин виробляють різні види пластикових пляшок. Таку тару використовують для розливу самих різних продуктів.

Кожен тип рідини вимагає спеціальної тари через свої властивості. Для речовин з високим вмістом вуглекислого газу необхідні пляшки з вузькою шийкою, які дозволяють йому вийти за час відгвинчування кришки. Такі продукти, як молоко і сік, потребують тари з широким горлом. ТОВ "Тарапласт" пропонує своїм клієнтам різноманітні варіанти ПЕТ тари для харчових продуктів, які повністю відповідають галузевим стандартам.

Пластикова ПЕТ тара для пива та газованих напоїв

 

Завдяки своїй практичності та невисокій собівартості, тара для газованої води та інших напоїв, виготовлена ​​з ПЕТ — один із найкращих варіантів для фасування харчових продуктів. Вироби із поліетилентерефталату відрізняються малою вагою, компактними розмірами, високою міцністю до механічних пошкоджень. На відміну від скляних ємностей, ПЕТ тара для пива, води та інших газованих напоїв не б'ється. До інших переваг пластикових пляшок можна віднести їхню широку різноманітність, хімічну нейтральність по відношенню до харчових рідин. 

Тара для квасу, пива, газованих напоїв або води, виготовлена ​​з поліетилентерефталату - вигідне придбання, яке поєднує безпечні для людини сучасні технології. Виготовлення ПЕТ ємностей у ТОВ “Тарапласт” повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та міжнародним стандартам у галузі захисту екології. При цьому ціна на ПЕТ пляшку для пива є мінімальною порівняно зі скляними аналогами.

Купити пластикові пляшки для пива можна у різних кольорах. Для розливного пива можуть застосовуватися прозорі ємності, проте, якщо йдеться про тривале зберігання напою, тут прийнято використовувати коричневі або зелені пляшки. Таке забарвлення стін тари дозволяє захистити вміст від негативного впливу ультрафіолету, через який рідини втрачають свої смакові якості. Додавання безпечного харчового пігменту допомагає убезпечити напої та продовжити термін їх зберігання.

 

Де можна замовити ПЕТ пляшки для води в Україні

ПЕТ тара для води - оптимальний варіант для фасування, транспортування питної рідини. Ємності з поліетилентерефталату забезпечують тривале надійне зберігання води без втрати або зміни її фізико-хімічних властивостей. Сьогодні купити пластикову тару для води можна у широкому асортименті. Придбати ємності можна як з широкими, так і вузькими шийками, у різному обсязі. Розрізняються також зміни пляшок. Великі ємності мають додаткові ребра жорсткості, які підвищують міцність конструкції, маленькі відрізняються зручністю та ергономікою.

Купити ПЕТ пляшку для води можна як стандартних форм та обсягів, так і замовити виготовлення індивідуальних варіантів, попередньо узгодивши їх із представником нашої компанії. Ви можете придбати тару з необхідною комплектацією - від кришок, що герметично загвинчуються, до ручок і дозаторів.

Пластикова пляшка ПЕТ - призначення та переваги

Доступна ціна - головна причина купити пластикові пляшки для розливу будь-яких рідин. На відміну від скляної тари, така упаковка має низьку собівартість. Ціна на ПЕТ-пляшки дозволяє реалізувати продукцію за вигідною вартістю. До числа основних переваг пластикової тари варто віднести:

  • Знижена газопроникність. За допомогою цієї властивості пластикові пляшки можуть зберігати напої і воду тривалий період часу без втрати їх смакових якостей та інших характеристик. 
  • Зручність транспортування. Для ПЕТ-пляшок досить простої полімерної плівки, тоді як перевезення склотари вимагає жорстких ящиків. При цьому скляні пляшки тягнуть за собою неминучий бій тари - а значить, збитки для підприємства.
  • Екологічна безпека. Матеріал, з якого виготовляються пляшки, не становить загрози для здоров'я людини. Всі ПЕТ-пляшки можуть проходити вторинну переробку.
  • Удароміцність та стійкість до впливу інших речовин. Пластикові пляшки не руйнуються під дією слабких кислот, лугів, спирту, жирів та інших речовин.

ПЕТ пляшки в Україні - один з найбільш затребуваних варіантів тари, придбати яку можна у ТОВ "Тарапласт". Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом нашої продукції. Всі вироби в нашому каталозі пройшли сертифікацію і відповідають сучасним екологічним і технічним стандартам.

Як замовити ПЕТ пляшки оптом в Україні?

  • Скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті
  • Оформити замовлення за телефоном: +38 (050) 039-13-78