Пластикові ПЕТ пляшки

Фільтр з параметрами:
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 100 мл
от  0 грн
0,1 л
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 250 мл
от  0 грн
0,25 л
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 0,5 л
от  0 грн
0,5 л
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 0,5 л
от  0 грн
0,5 л
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 0,5 л
от  0 грн
0,5 л
ПЕТ пляшка пластикова, об'єм - 1000 мл
от  0 грн
1 л
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 1 л
от  0 грн
1 л
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 1 л
от  0 грн
1 л
ПЕТ пляшка пластикова, об'єм - 1,5 л
от  0 грн
1,5 л
ПЕТ пляшка пластикова, об'єм - 2 л
от  0 грн
2 л
ПЕТ пляшка пластикова, об'єм - 3 л
от  0 грн
3 л

 

Пластикові ПЕТ пляшки - особливості виробництва

Різноманітність ПЕТ пляшок на сучасному ринку відкриває широкі можливості щодо їх застосування. Найчастіше вони затребувані в харчовій промисловості, де виступають в якості простої, легкої і економної тари. При цьому переваги пластикових пляшок роблять їх незамінними аналогами дорогої склотари. Завдяки перерахованим якостям ПЕТ-упакування має великий потенціал застосування і служить вигідним вкладенням для виробництва. На сайті ТОВ "Тарапласт" ви можете ознайомитися з актуальним асортиментом пластикових пляшок. 

Процес виробництва пластикових ПЕТ пляшок має істотні переваги перед виготовленням інших варіантів тари. Даний вид упаковки виготовляється з поліетилентерефталату - прозорої, пластичної, високоміцної речовини. До переваг полімеру відносять те, що він не має запаху і добре піддається обробці. Всі свої позитивні характеристики ПЕТФ зберігає в широкому температурному діапазоні - від -40 ℃ до + 75 ℃. Для виробництва пластикових пляшок матеріал поставляється у вигляді гранул. У такому вигляді поліетилентерефталат є універсальною сировиною з підвищеною в'язкістю і однорідністю.

В якості основної технології для виробництва пластикових пляшок використовується метод лиття під тиском. Для цього застосовуються преформи - полімерні заготовки, з яких виготовляється тара заданого обсягу і габаритів. При цьому для кожного типу рідин виробляють різні види пластикових пляшок. Таку тару використовують для розливу самих різних продуктів:

  • Пива та інших алкогольних напоїв;
  • Соків та газованих напоїв;
  • Молока та кисломолочних продуктів;
  • Питної води;
  • Рослинної олії.

Кожен тип рідини вимагає спеціальної тари через свої властивості. Для речовин з високим вмістом вуглекислого газу необхідні пляшки з вузькою шийкою, які дозволяють йому вийти за час відгвинчування кришки. Такі продукти, як молоко і сік, потребують тари з широким горлом. ТОВ "Тарапласт" пропонує своїм клієнтам різноманітні варіанти ПЕТ тари для харчових продуктів, які повністю відповідають галузевим стандартам. Купити пластикові пляшки для води можна в обсягах від 0,1 до 10 л. 

Пластикова пляшка ПЕТ - призначення та переваги

Доступна ціна - головна причина купити пластикові пляшки для розливу будь-яких рідин. На відміну від скляної тари, така упаковка має низьку собівартість. Ціна на ПЕТ-пляшки дозволяє реалізувати продукцію за вигідною вартістю. До числа основних переваг пластикової тари варто віднести:

  • Знижена газопроникність. За допомогою цієї властивості пластикові пляшки можуть зберігати напої і воду тривалий період часу без втрати їх смакових якостей та інших характеристик. 
  • Зручність транспортування. Для ПЕТ-пляшок досить простої полімерної плівки, тоді як перевезення склотари вимагає жорстких ящиків. При цьому скляні пляшки тягнуть за собою неминучий бій тари - а значить, збитки для підприємства.
  • Екологічна безпека. Матеріал, з якого виготовляються пляшки, не становить загрози для здоров'я людини. Всі ПЕТ-пляшки можуть проходити вторинну переробку.
  • Удароміцність та стійкість до впливу інших речовин. Пластикові пляшки не руйнуються під дією слабких кислот, лугів, спирту, жирів та інших речовин.

ПЕТ пляшки в Україні - один з найбільш затребуваних варіантів тари, придбати яку можна у ТОВ "Тарапласт". Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом нашої продукції. Всі вироби в нашому каталозі пройшли сертифікацію і відповідають сучасним екологічним і технічним стандартам.