Виготовлення сертифікованої Виготовлення сертифікованої
Виготовлення сертифікованої
ПЕТ-ПРОДУКЦІЇ
Відмінна якість Відмінна якість
Відмінна якість
Про нас

Компанія ТОВ "Тарапласт" займається виготовленням ПЕТ-тари, включаючи ємності "твіст-офф". Вся виготовлена продукція підходить для фасування їжі, косметики, побутової хімії. Клієнти можуть замовити виробництво як прозорої, так і фарбованої в будь-які кольори тари, різні варіанти форми. Купити ПЕТ-тару за доступними цінами можна у ТОВ "Тарапласт" - великого вітчизняного виробника сертифікованої продукції.

 

Читати докладніше

 

Головна
ПЕТ пляшки
ПЕТ пляшки
ПЕТ банки
ПЕТ банки
Пластикові кришки ПЕТ
Пластикові кришки ПЕТ
Що таке ПЕТ?

 

Поліетилентерефталат (ПЕТ, ПЕТФ) - це полімер з високими практичними властивостями. Даний термопластик відомий і під іншими назвами - поліефір або лавсан. Волокна, отримані з ПЕТФ, називають поліестером, теріленом, дакроном, мелінексом і т.д. Більш звично для країн пострадянського простору найменування лавсан цей матеріал отримав на честь Лабораторії високомолекулярних сполук Академії Наук - місця, де він був винайдений і синтезований.

Наша продукція:

Безпека:

При цьому цінна відмінна риса ПЕТФ-безпека, підтверджена в ході декількох досліджень пакувальних матеріалів з поліетилентерефталату. Матеріал успішно пройшов перевірки FDA (Управління за Контролем Продуктів і Ліків США) та Міжнародного Інституту Наук про Життя ILSI).

Ряд характерних властивостей поліетилентерефталату зробили його незамінним для промислового виробництва. Цей термопластичний полімер характеризується високою міцністю та хімічною стійкістю, добре піддається обробці, є прозорим і здатним фарбуватися.

Читати докладніше

 

Технологія виробництва і ціноутворення ПЕТ тари

 

ПЕТ-тара в Україні — один з економічних, безпечних і доступних варіантів упаковки. Її використовують для фасування та розливу харчових продуктів, косметичних засобів, автомобільних мастил, інших рідин і речовин. Завдяки своєму широкому застосуванню пластикові пляшки та інші ємності з полімерів стали вигідною заміною інших варіантів упаковки. Купити ПЕТ-тару за доступними цінами можна у ТОВ "Тарапласт" — великого вітчизняного виробника сертифікованої продукції.

ПЕТ тара пластикова

При виготовленні ПЕТ-тари застосовується метод лиття під тиском. Для цього використовуються заготовки з полімерного матеріалу — поліетилентерефталату (ПЕТФ). Дана речовина відрізняється невеликою вагою, міцністю, оптимальною в'язкістю, легкістю обробки. Для виробництва пластикової тари ПЕТФ подається в гранулах, так як їх можна використовувати на різних типах обладнання.

Важливим етапом у виготовленні пластикової тари є виробництво преформ. Заготовки для ПЕТ-ємностей можуть фарбуватися в потрібний колір, так як спочатку ПЕТФ є прозорою речовиною. Завдяки фарбуванню вдається мінімізувати вплив ультрафіолету на пластик і речовину, яка міститься всередині такої ємності. Крім того, кольорова тара привертає увагу покупців і нерідко служить розпізнавальним знаком як компонент дизайну.

Пляшки

Банки

Пластикові кришки

Щоб поліпшити й оптимізувати споживчі властивості пластикових виробів і мінімізувати газообмін із зовнішнім середовищем, застосовують спеціальні добавки. ТОВ "Тарапласт" використовує безпечні речовини, дозволені для застосування в харчовій промисловості. Їх наявність у складі готової ємності безпечна, оскільки бар'єрні добавки не є токсичними і не вступають у взаємодію з рідинами всередині тари. Замовити ПЕТ-тару в нашій компанії можна будь-якої ємності — від 0,1 до 10 л.

Переваги пластикової тари

Переваги ПЕТ-тари не вичерпуються доступною вартістю. В першу чергу пластикові ємності з поліетилентерефталату мають знижену газопроникність і не вступають в реакції з жирами, спиртом, слабкими кислотами і лугами. Сертифіковані ПЕТ-ємності витримують тиск газованих напоїв. Ще однією перевагою є ударостійкість тари і її висока твердість. Завдяки характеристикам матеріалу всі вироби з ПЕТФ мають високу розмірну точність.

Важливою перевагою пластикових пляшок та інших ємностей є їх міцність до механічних впливів, в тому числі до ударів. Це дозволяє полегшити транспортування продукції в ПЕТ-тарі, так як вона не вимагає жорсткої упаковки — для неї достатньо плівки. При цьому ємності з пластику мають невелику вагу і зручні габарити. На відміну від склотари, пластик не б'ється, що веде до істотної економії для підприємства, адже цілком виключається таке явище, як бій тари.

В сучасних умовах пріоритетне місце відводиться екологічним і безпечним варіантам упаковки. Пластикові ємності відповідають цим вимогам. Вони нетоксичні у використанні і піддаються вторинній обробці. Їх можна утилізувати після застосування і переробляти цілком, як і скло.

Ціна на ПЕТ-тару

Вартість пластикових пляшок є доступною і вигідною для покупців. За рахунок невисокої собівартості ПЕТ-тара користується високим попитом в Україні. У ТОВ "Тарапласт" ви можете придбати пластикові ємності за доступними цінами. Постійним клієнтам ми пропонуємо індивідуальні 

ТОВ "Тарапласт"
Адреса
Україна, м. Дніпро, вул. Журналістів, 7
(Будівля видавництва "Зоря"). Заїжджати у двір будівлі з правого крила ("бокс" №5)
Графік роботи call-центру
Пн-Пт: з 9-00 до 16-30
E-mail
Форма зворотнього зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом