ПЕТ банки пластикові

Фільтр з параметрами:
Показати всі Згорнути
ПЕТ банка 50 мл

ПЕТ банка 50 мл

Дізнатись ціну:
0,05 л
ПЕТ банка 250 мл пластикова

ПЕТ банка 250 мл пластикова

Дізнатись ціну:
0,25 л
ПЕТ банка 1 л

ПЕТ банка 1 л

Дізнатись ціну:
1 л

 

Банки ПЕТ - переваги пластикової тари

Існує чимало причин купити банки ПЕТ для розфасовки будь-яких товарів або продуктів. Такі ємності можна з легкістю транспортувати, складати і зберігати. За допомогою пластикових банок можна продемонструвати переваги своєї продукції або створити впізнаваний образ для товарів свого бренду. ПЕТ тара - ефективне і просте рішення для зберігання різних речовин, включаючи малоактивні кислоти і луги.

У виробництві пластикових ПЕТ банок використовується технологічний матеріал - поліетилентерефталат (ПЕТФ). Цей термопластик має низку позитивних якостей - добре піддається обробці, має легку вагу і має високу міцність. При цьому на матеріал не впливає вода і він стійкий до механічних пошкоджень - ударів, стирання, деформацій. Однією з основних переваг такого пластика є інертність. Ця властивість не дає йому вступати в реакцію з харчовими продуктами, більшістю миючих засобів.

Головною перевагою виробів з термопластика є порівняно невисока вартість. На відміну від склотари, ціна на банку ПЕТ нижча, що вигідно позначається на собівартості розфасованої в неї продукції. 

Ще однією важливою перевагою пластикової ємності є її вага. В середньому банка-ПЕТ об'ємом 0,5 л може важити близько 30 грам. Склотара аналогічного обсягу може важити більше 300 грам. Недоліком таких ємностей стає і її крихкість - для транспортування скляних ємностей необхідна жорстка упаковка і спеціальні умови. Щоб перевозити пластикові банки, досить плівки - матеріал набагато стійкіший до механічних впливів.

Також вас можуть зацікавити:

У числі інших корисних властивостей пляшок і банок із пластику можна виділити їх прозорість. Це дозволяє продемонструвати продукт споживачеві і викликати у нього більше довіри до товарів. Також пластик може бути пофарбований практично в будь-який колір - і не тільки для естетики. Бар'єрні барвники, додані в сировину для виготовлення преформ, підвищують опірність ємностей УФ-променям. Таким чином, нейтралізується головний недолік пластикової тари - здатність пропускати ультрафіолет, який погано впливає на властивості упакованого в ПЕТ продукту.

Пластикові банки ПЕТ - сфера застосування

За допомогою банок ПЕТ можна зберегти всі властивості продукту на тривалий період. Завдяки цій властивості пластикова тара затребувана в багатьох галузях промисловості. Її використовують для фасування рідких і сипучих речовин, в тому числі продуктів харчування і косметики, побутової хімії, біодобавок. 

Де купити ПЕТ банки в Україні?

ТОВ "Тарапласт" - вітчизняний виробник сертифікованої ПЕТ тари. Наша компанія працює на українському ринку з 2001 року. За цей час ми налагодили виробництво різних пластикових ємностей, які з успіхом застосовуються в харчовій та хімічній промисловості. Купити банки ПЕТ в Україні можна на нашому сайті - ми пропонуємо великий вибір тари будь-яких обсягів за доступними цінами.

Пластикові банки, виготовлені на виробничих потужностях ТОВ "Тарапласт", можуть бути прозорими або фарбуватися в будь-який колір. Ми використовуємо перевірену сировину, тому вся продукція нашої компанії екологічно безпечна і відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам якості.

Як замовити ПЕТ банки пластикові оптом в Україні?

  • Скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті
  • Оформити замовлення за телефоном: +38 (050) 039-13-78