ПЕТ банка 50 мл

Дізнатись ціну:
Об`єм:
0,05 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

Пропонуємо банку ПЕТ обрізну в Дніпрі. Обсяг банки - 50 мл. Банку ПЕТ може комплектуватися кришкою за бажанням замовника. Може використовуватися для рідких та сипучих продуктів харчового й нехарчового призначення. ПЕТ банка пластикова об'ємом 50 мл не має стороннього запаху, не вбирає в себе речовини, які в ній зберігаються.

Як тару для сипких речовин та рідини часто застосовують банки. При цьому вони необов'язково виготовлені зі скла чи металу. Останнім часом дедалі популярніші вироби з поліетилентерефталату. Це інноваційний матеріал, який у народі прийнято називати пластиком. Насправді ПЕТ є різновидом пластику — термопластичний поліефір. Він характеризується прозорістю, відмінною пластичністю та податливістю обробки. Його можна пиляти, фрезерувати, свердлити. Банк ПЕТ теж виготовляється досить просто, що визначає її невисоку вартість.

Де знадобиться ПЕТ банку 50 мл

Сфери використання такої тари великі. Їх застосовують для ліків, спецій. Невеликі банки на 50 мл можна використовувати для мазей.

Таким чином, якщо вам потрібні якісні та недорогі ємності для харчових продуктів, упаковки таблеток, сухих барвників, сухих ароматизаторів або іншого вмісту, варто купити пластикову банку 50 мл. Це практична та доступна за ціною тара, в якій можна безпечно та довго зберігати потрібну продукцію.

Пластикова банка ПЕТ 50 мл: переваги

Чому саме цей матеріал? Справа в плюсах, якими характеризується ПЕТ банку 50 мл:

  • знижена газопроникність ПЕТ порівняно з іншими типами пластмас;
  • інертність щодо харчових продуктів, що робить тару нешкідливою для здоров'я;
  • висока твердість та стійкість до ударів, завдяки чому вміст надійно захищений від псування;
  • стійкість до олій, жирів, спирту та інших агресивних речовин - тобто всередині банок можна безпечно зберігати такий вміст;
  • мала вага порівняно зі скляними та бляшаними аналогами;
  • стійкість до розтягування, проколів, низьких температур.

Зазвичай, банки ПЕТ роблять прозорими. Але можливе також виготовлення пофарбованої, матової тари.

Банки 50 мл та інші види ємностей від ТОВ «Тарапласт»

Вам необхідно придбати банку ПЕТ 50 мл? Замовляйте продукцію у нашій компанії. Ми є виробником ємностей з поліетилентерефталату, працюючи в галузі з 2001 року. Наше підприємство має велику виробничу потужність. Це дозволяє випускати будь-які обсяги тари в асортименті, закриваючи цим навіть великі замовлення.
Оскільки ми є безпосередньо виробником, ціна на ПЕТ банку найпривабливіша. Доставка є актуальною по всій країні.

Дивитись повністю