ПЕТ банка 100 мл, пластикова обрізана

Дізнатись ціну:
Об`єм:
0,1 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

Пропонуємо банку ПЕТ обрізну в Дніпрі. Обсяг банки - 100 мл. Банку ПЕТ може комплектуватися кришкою за бажанням замовника. Може використовуватися для рідких та сипучих продуктів харчового й нехарчового призначення. ПЕТ банка пластикова об'ємом 1000 мл не має стороннього запаху, не вбирає в себе речовини, які в ній зберігаються.

Поліетилентерефталат є популярною сировиною для виробництва пластикових ємностей. Найпоширеніший приклад – пляшки для газованих напоїв. З матеріалу також виробляють банки обсягом 100 мл, 50 мл і т. д. Незважаючи на велику практичність скляної тари, що здається, ПЕТ все ж краще. Банку не розіб'ється в процесі перевезення, навантаження/розвантаження та зберігання, її вартість нижча за ємності аналогічного обсягу зі скла. Поряд із металевими виробами теж є свої плюси: відсутність корозії, найкраща стійкість до деформацій від ударів. Таким чином, ПЕТ банку 100 мл – відмінний вибір для зберігання та продажу різного вмісту. Тара коштує дешевше, а служить довго.

Де використовується ПЕТ банку 100 мл

Ємності такого обсягу стануть у нагоді для упаковки таблеток, а також різних інших речовин:

  • для сухих барвників;
  • для спецій;
  • для харчових продуктів;
  • для сухих ароматизаторів і т.д.

Її можна використовувати і для рідини, оскільки кришка щільно закриває банку та виключає протікання.

Банку ПЕТ – це універсальна тара. Ви можете використовувати її для сипких речовин, рідких продуктів і не турбуватися про псування або витікання вмісту.

Пластикова банка ПЕТ 100 мл: плюси тари

Розглянемо конкретні переваги такого типу ємностей:

  1. Невелика вага. Поліетилентерефталат – легкий матеріал, що визначає невелику вагу самої тари. Це практично при зберіганні та транспортуванні порожніх банок та з вмістом усередині.
  2. Ударостійкість. З банками ПЕТ не буде проблеми бою, що притаманне склотарі.
  3. Екологічність. Можна утилізувати та повністю переробляти поліетилентерефталатну тару. Крім того, саме виробництво таких банок забирає менше енергоресурсів, аніж випуск скляних виробів. Це також визначає екологічність продукції.
  4. Прозорість. За рахунок цього ємності виглядають естетично, підвищуючи привабливість вмісту. Зрозуміло, можна купити пластикову банку 100 мл, пофарбовану в якийсь колір. Все залежить від ваших завдань та потреб.

Ще такі ємності не вбирають запахи. Завдяки цьому вони підійдуть для мазей, ліків та багато іншої продукції з різким ароматом.

Банки 100 мл та інші ємності від ТОВ «Тарапласт»

У нас ви можете купити банку ПЕТ 100 мл та тару іншого обсягу. Продаємо продукцію власного виробництва, тому відповідаємо за її відповідність суворим стандартам якості. Замовляйте потрібну кількість товару, і ми доставимо його до будь-якого населеного пункту країни. Якщо вас цікавить ціна на ПЕТ банку, звертайтеся за консультацією.

Дивитись повністю