ПЕТ банка 250 мл пластикова

Дізнатись ціну:
Об`єм:
0,25 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

Банка з міцного харчового пластику призначена для зберігання та транспортування різної продукції. Може використовуватися для рідких та сипучих продуктів харчового й нехарчового призначення. ПЕТ банка пластикова об'ємом 250 мл не має стороннього запаху, не вбирає в себе речовини, які в ній зберігаються.

Сучасна ПЕТ тара активно витісняє інші популярні матеріали. Зокрема, йдеться про жерстяні та скляні ємності. Банку ПЕТ за багатьма параметрами виграє в перелічених видів виробів. Ідеальна з погляду гігієнічності скляна тара невигідна та незручна для виробників через високу вартість, проблеми у перевезенні та складуванні. Банки, що довго зберігалися, необхідно ретельно мити і перевіряти на відсутність тріщин. Металева тара теж позбавлена ​​недоліків. Її потрібно захищати від корозії, ударів, щоб уникнути деформації та псування вмісту.

ПЕТ банку - ідеальне рішення для рідини та для сипких речовин. У такої ємності багато переваг:

  • мінімальна вага, за рахунок чого спрощується перевезення, навантаження та розвантаження тари;
  • стійкість до ударів, завдяки чому виключено появу деформації чи бій банок;
  • екологічна чистота, яка проявляється у можливості вторинної переробки поліетилентерефталату;
  • можливість фасування холодних харчових продуктів, які не вимагають високотемпературної стерилізації після закупорювання;
  • порівняно невисока ціна на банку ПЕТ 250 мл та будь-якого іншого обсягу.

Таким чином, не доведеться переживати, якщо тара впаде з полиці в магазині, або вантажники упустить ящики з банками. Нічого не розіб'ється. А всі використані ємності ви зможете відправити на повторну переробку, утилізувати їх у екологічний спосіб. Ці всі переваги ви отримуєте, якщо вирішите купити банку ПЕТ 250 мл.

Де знадобиться ПЕТ банку 250 мл

Така тара має невелику місткість, що робить її практичною для зберігання харчових продуктів, для ліків, для сухих барвників, для сухих ароматизаторів та іншого. У банках ПЕТ можна зберігати вміст із жирами у складі, спиртом та іншими їдкими речовинами.

Пластик не має сторонніх запахів і не вбирає його від речовин, що містяться. Це визначає універсальність банок ПЕТ та можливості їх використання для будь-яких цілей.

Банки 250 мл від ТОВ «Тарапласт»

Вам необхідно купити пластикову банку 250 мл? У нас ви можете придбати будь-яку потрібну кількість ємностей для упаковки таблеток, спецій та багатьох інших видів вмісту. Ми є виробником з 2001 року. Завдяки високотехнологічному обладнанню зможемо виготовити для вас банки різних обсягів та форми. Робимо прозорі вироби та пофарбовані у різні кольори. Все залежить від ваших побажань. До речі, ще ми оснащуємо продукцію дозаторами, ручками та розпилювачами.

Як замовити пластикову банку ПЕТ 250 мл

Визначтеся з відповідними параметрами тари та зателефонуйте нам за вказаним номером. Ви також можете заповнити форму в картці товару, і ми передзвонимо вам для консультації.

Дивитись повністю