Пластикові кришки ПЕТ

Фільтр з параметрами:

 

Пластикові кришки для ПЕТ пляшок

На сайті ТОВ "Тарапласт" ви можете не тільки придбати ПЕТ тару, а й купити пластикові кришки для неї. Такий функціональний елемент виступає в якості надійного ізолюючого компонента для зберігання продукції в ємності. Незважаючи на простоту конструкції, пластикові кришки для пляшок і банок вимагають складного виробництва і повинні відповідати ряду галузевих стандартів. 

Як кришки для ПЕТ пляшок впливають на якість розфасованої продукції

Пластикові кришки повинні відповідати певним вимогам:

 • Екологічність. Вироби повинні бути повністю безпечні для здоров'я людини і не виділяти токсичних сполук у навколишнє середовище, реагувати з продуктами, розфасованими в ємність.
 • Герметичність. Якісні та надійні кришки для пляшок ПЕТ не повинні пропускати повітря. Для газованих напоїв необхідно, щоб ковпачки на ємності не випускали вуглекислий газ. З цією метою в деякі вироби додаються спеціальні ущільнювачі. При цьому кришки повинні витримувати температурні перепади.
 • Ергономічність. Споживачеві важливо придбати товар у пластиковій ємності, якою зручно користуватися. Тому кришка для пляшки не повинна створювати незручностей для користувача. 
 • Гігієнічність. Кришки для пластикових ємностей не повинні накопичувати на своїй поверхні безліч бактерій. 

Таким чином, якщо кришка не відповідає перерахованим вимогам, виробник ризикує втратити частину прибутку і свою репутацію через порушення умов зберігання своєї продукції. Споживач же може придбати товар, який втратив частину своїх цінних властивостей, тому що кришка в комплектації виявилася невідповідною стандартам. Перед тим, як купити кришки для ПЕТ-пляшок, варто враховувати, що від них безпосередньо залежить якість розфасованої продукції. 

Виробництво кришок для ПЕТ пляшок в Україні

В Україні одним з великих вітчизняних виробників пластикових кришок є ТОВ "Тарапласт". Процес виготовлення цих елементів досить складний і складається з декількох етапів:

 • Перевірка вихідної сировини та її підготовка до виробництва;
 • Пластифікація сировини і додавання барвників;
 • Розподіл сировини за спеціальними формами;
 • Пресування і охолодження;
 • Доставка в пакувальний цех.

Завдяки спеціальному високотехнологічному устаткуванню при виготовленні ПЕТ кришок враховуються всі вимоги до їх якості. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам не тільки стандартні варіанти, але і виконуємо індивідуальні замовлення. На поверхню кришок за бажанням клієнта наноситься логотип. При необхідності ми можемо укомплектувати ПЕТ тару ручками, дозаторами, розпилювачами.

Види пластикових кришок для ПЕТ пляшок

Існує кілька видів кришок для пластикової ПЕТ тари, що розрізняються між собою конструкційними особливостями. Їх можна розділити на однокомпонентні, двокомпонентні і багатокомпонентні варіанти. Найбільш економічним варіантом є однокомпомпонентні та двокомпонентні кришки, які можуть виготовлятися з ущільнювальною прокладкою або без неї. У нас можна купити пластикові кришки для пляшок і банок з різьбленням для закручування - найбільш поширений і практичний вид таких виробів. Такий матеріал виготовляється в різних варіантах діаметра - під вузьке і широке горлечко ємності. Ви також можете замовити більш складні варіанти кришок для пляшок і банок - наприклад, дозатори та розпилювачі для засобів побутової хімії.

Також вас можуть зацікавити:

Ціна на кришки для ПЕТ-пляшок залежить від обраної вами моделі. На вартість елемента впливає тип сировини та декорування готової продукції.

Як замовити пластикові кришки ПЕТ оптом в Україні?

 • Скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті
 • Оформити замовлення за телефоном: +38 (050) 039-13-78