Про нас

Про нас - 1

ТОВ "Тарапласт" - вітчизняний виробник ПЕТ тари з багаторічним досвідом роботи. Компанія була утворена в 2001 році в Дніпропетровську на базі спеціалізованого цеху по видуву тари з поліетилентерефталату. Підприємство володіє не тільки сучасними виробничими потужностями, але і власним складом. Завдяки цьому компанія може запропонувати своїм клієнтам великий асортимент продукції і оперативно виконувати замовлення з доставкою ПЕТ-тари в будь-яку точку України.

Переваги продукції ТОВ Тарапласт

Всі товари, які виробляє наше підприємство, є сертифікованими відповідно до технічних умов ТУ У 25.2-30852712-001-2003 "Тара з преформ полiетілентерефталата (ПЕТФ)". Висока якість продукції підтверджується наявністю позитивного висновку санітарно-епідеміологічної служби. Наші товари успішно пройшли експертизу, в ході якої було встановлено, що ПЕТ тара не є загрозою життю і здоров'ю споживачів.

Головна сировина для виробництва нашої тари - поліетилентерефталат або ПЕТ, ПЕТФ, PET. Даний полімер в якості упаковки забезпечує надійний захист будь-якої упакованої продукції від кисню і вуглекислого газу, температурних перепадів, вологості і т.д. В ході досліджень ILSI (Міжнародного інституту наук про життя) було встановлено, що ПЕТ-тара не становить загрози для життя і здоров'я людини. Така речовина відноситься до найбільш інертних полімерів, так як не вступає в реакції зі слабкими кислотами, лугами, водою, спиртом і іншими речовинами, які містяться в складі побутової хімії, косметики, харчових продуктів.

Наше підприємство використовує у своїй роботі високотехнологічне обладнання, завдяки якому ми можемо виготовити ємності різних обсягів і форми. Оптимальним варіантом для багатьох наших клієнтів стала ПЕТ тара 1,5 і 5 літрів. Ми також можемо виготовити пластикові пляшки і банки ємністю від 0,1 до 10 літрів. Вони можуть виконуватися як в прозорому варіанті, так і в різних кольорах за бажанням замовника.

 

Безпека використання ПЕТ

Поліетилентерефталат - полімер, який представляє особливу цінність для харчової промисловості. Матеріал служить хорошим захистом від впливу кисню і вуглекислоти, а низька гігроскопічність робить його незамінною сировиною для виробництва ємностей. Всі ці якості дозволяють ПЕТ-ємностям зберігати тривалий час газовані і слабоалкогольні напої, соки, воду, пиво, молочні і кисломолочні продукти. З полімеру також виробляють посуд, який можно застосовувати для розігріву їжі в мікрохвильових печах. Ще одна область застосування ПЕТ- виготовлення пакувальної плівки.

Стійкість до механічних навантажень, легкість, простота обробки, місткість не єдині переваги ПЕТ як сировини. Згідно з дослідженням Міжнародного інституту наук про життя (ILSI) від 2000 року, матеріал не несе загрози для життя людини. Слід пам'ятати, що ПЕТ тара є безпечною для людини тільки за умови, що вона використовується відповідно до певних вимог. Наприклад, повторно використовувати посуд для розігріву в мікрохвильовій печі не можна. Також не варто нагрівати ПЕТ ємності, а відкриту тару слід зберігати в холодильнику.

 

Вся ПЕТ тара, виготовлена ​​Тарапласт, може використовуватися для фасування харчової продукції, косметики, побутової хімії, розливу газованої води, алкоголю і напоїв. Продукція нашого підприємства за бажанням клієнта може оснащуватися дозаторами, ручками, розпилювачами. В асортимент нашої компанії включені банки "твіст-офф" - ємності, які використовуються для упаковки кремів, рідкого мила, фарб, бальзамів, інший косметики і продуктів харчування. Також ми включили в перелік нашої продукції пластикові одноразові стакани.

Наша продукція: