ПЕТ банка 1 л

Дізнатись ціну:
Об`єм:
1 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

Банка з міцного харчового пластику призначена для зберігання та транспортування різної продукції. Може використовуватися для рідких та сипучих продуктів харчового й нехарчового призначення. ПЕТ банка пластикова об'ємом 1000 мл не має стороннього запаху, не вбирає в себе речовини, які в ній зберігаються. Купити пластикову банку можна в якості зручного компактного органайзера продуктів для будинку.

 

Звичні для нас пляшки, баночки та флакони на полицях магазинів найчастіше виготовлені з ПЕТ. Поліетилентерефталат - це один з найбільш затребуваних на даний момент матеріалів для пакувальної тари. Він міцний, стійкий до розривів та різних їдких речовин. З такої сировини виробляють різні види ємностей, серед яких ПЕТ банку 1000 мл (1 л). Це універсальна ПЕТ тара для сипких речовин та для рідини. Її можна використовувати в харчовій промисловості (наприклад, для спецій), фармацевтиці (для ліків) та багатьох інших галузях, де є потреба у недорогій та практичній упаковці.

Пластикова банка ПЕТ 1000 мл (1 л): плюси ємності

Зазвичай споживачам доводиться вибирати серед кількох варіантів: скло, метал та пластик. Перший матеріал здається більш гігієнічним та екологічним, але він обходиться дорожче, а також є дуже тендітним. У випадку з металом теж є свої недоліки, такі як поява корозії та схильність до деформацій.

Банку ПЕТ у всіх розуміннях більш практична. Все тому, що матеріал має безліч плюсів:

  • висока ударостійкість, що дозволяє більш дбайливо та безпечно транспортувати, зберігати та складувати ємності;
  • повна безпека та екологічність поліетилентерефталату;
  • можливість виготовлення прозорої та пофарбованої у будь-який колір тари, з додатковим оснащенням (ручки, дозатор тощо);
  • мала вага, що полегшує перевезення та використання ємностей;
  • відсутність сторонніх запахів від пластику і здатність матеріалу не вбирати аромати речовин, що містяться.

Важливою перевагою залишається можливість повторного використання та безпечної утилізації банок ПЕТ. Уживані тару часто переробляють для випуску черепиці, піддонів та іншої продукції. Вирішуючи купити пластикову банку 1000 мл (1 л), ви робите внесок в екологію планети.

Банки 1000 мл від ТОВ «Тарапласт»

Наша компанія займається виробництвом ємностей із поліетилентерефталату. Якщо вам потрібно придбати банку ПЕТ 1000 мл (1 л), оформлюйте замовлення на необхідну кількість тари. Наші ємності підійдуть для харчових продуктів, для упаковки пігулок, для сухих барвників, для сухих ароматизаторів та багато іншого.

Завдяки великим виробничим потужностям виготовимо продукцію у найкоротші терміни. Гарантуємо відповідність кожної банки суворим європейським стандартам якості та підтверджуємо це сертифікатами.

Оскільки ми є виробником, ціна банку ПЕТ не передбачає посередницьких переплат. Ви купуєте тару за найкращою вартістю.

Як замовити ПЕТ-банки 1000 мл

Наберіть вказаний номер та проконсультуйтеся з менеджером. Ви також можете заповнити онлайн-заявку і ми передзвонимо найближчим часом для уточнення нюансів співпраці.

 

Дивитись повністю