ПЕТ банка 3 л, пластикова обрізна

Дізнатись ціну:
Об`єм:
3 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

Пропонуємо банку ПЕТ, обрізну. Обсяг банки - 3 літри. Банка ПЕТ може комплектуватися кришкою за бажанням замовника. Банка з міцного харчового пластику призначена для зберігання та транспортування різної продукції. Може використовуватися для рідких та сипучих продуктів харчового й нехарчового призначення. ПЕТ банка пластикова об'ємом 3000 мл не має стороннього запаху, не вбирає в себе речовини, які в ній зберігаються.

Знадобилася якісна пакувальна тара? Найбільш практичним та рентабельним рішенням на сьогоднішній день залишається ПЕТ банку. Зараз практично всі використовують такі ємності для харчових продуктів: для спецій та приправ, горіхової олії, варень, цукерок тощо. У порівнянні зі скляною тарою ПЕТ не б'ється, важить менше та коштує дешевше. Поряд з бляшаними банками поліетилентерефталат вигідно виглядає через стійкість до деформацій і корозії.

Якщо ви вирішите купити пластикову банку 3 л, звертайтесь до нашої компанії. Виготовимо потрібну кількість тари у найкоротші терміни.

Де знадобиться ПЕТ банку 3 л

Ємності такого обсягу розраховані для зберігання різного вмісту. Вони підійдуть і для рідини, і для сипких речовин. Наприклад, їх можна застосовувати для сухих барвників та сухих ароматизаторів. А ось для ліків краще використати тару меншого обсягу.

Таким чином, банку ПЕТ стане в нагоді в різних галузях: харчової та хімічної промисловості, фармацевтиці і т. д. Залежно від ваших потреб ми додатково оснастимо вироби ручками, дозаторами та ін.

Пластикова банка ПЕТ 3 л: переваги

Поліетилентерефталат – практичний матеріал, який практично витіснив із ринку застарілі скляні ємності. Вся справа у численних плюсах ПЕТ:

  • мінімальна вага, за рахунок чого спрощується транспортування та зберігання тари;
  • стійкість до ударів, сколів та інших ушкоджень;
  • можливість виготовлення повністю прозорих банок, що позитивно впливає на привабливість товару;
  • стійкість до жирів, спиртів та інших агресивних речовин;
  • відсутність сторонніх запахів, що важливо для упаковки таблеток та іншого подібного вмісту.

Після використання ПЕТ банку 3 л може бути повторно перероблено. Це ще один аргумент на користь застосування такої тари.

Банки 3 л від ТОВ «Тарапласт»

Ми виробник пластикових ємностей різних обсягів. Вам потрібно купити банку ПЕТ 3 л? Виконаємо замовлення у будь-якій потрібній кількості. Телефонуйте за вказаним номером або залишайте заявку та дочекайтеся дзвінка. Менеджер докладно проконсультує щодо нюансів співпраці.

Якщо цікавить ціна на банку ПЕТ, ми також озвучимо її телефоном. Звертаємо вашу увагу на те, що за бажанням клієнта коригуємо параметри замовлення щодо прозорості та кольору тари, комплектації кришкою тощо.

Дивитись повністю