ПЕТ пляшка 1 л

Дізнатись ціну:
Об`єм:
1 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 1 літр

Пропонуємо пляшки ПЕТ, об'єм пляшки - 1 літр. Пляшка ПЕТ може комплектуватися кришкою за бажанням замовника. ПЕТ-пляшка 1 літр призначена для розливу харчових і парфумерно-косметичних продуктів. 

Літрова ПЕТ пляшка - характеристики

Виготовлена ​​із безпечних матеріалів ПЕТ пляшка на 1 літр – компактна ємність, яка може використовуватись для харчових та технічних рідин. Її можна з легкістю застосовувати для транспортування та зберігання продукції. Завдяки сучасним технологіям виробництва ПЕТ тара виготовляється з хімічно стійкого екологічного матеріалу - поліетилентерефталату. У ТОВ "Тарапласт" ви можете замовити пластикові ПЕТ пляшки різних кольорів, залежно від типу рідини, яка буде розфасована. Кожна з ємностей виготовляється на високотехнологічному обладнанні відповідно до міждержавних стандартів. Купуючи ПЕТ пляшки 1 л у вітчизняного виробника, ви отримуєте європейську якість товару за невисокої вартості.

Пластикова пляшка 1 літр — де застосовується

Потреба купити пластикові пляшки 1 л може виникнути у виробництв, які виробляють чи фасують харчові та нехарчові продукти. Компактні ємності з поліетилентерефталату підходять для розливу газованої та негазованої води, соків, напоїв, молока, олії. Вони зберігають смакові якості харчової продукції і не вступають із нею у хімічні реакції, тому такі пляшки є безпечними. При цьому вони позбавлені недоліків скляних пляшок, тому що не б'ються і мають значно меншу вагу. Не менш цінними якостями володіє пластикова ємність при транспортуванні та зберіганні побутової, автомобільної хімії. Залежно від сфери застосування, пляшка може бути прозорою або забарвленою у певний колір, мати широку або вузьку шийку. Ці нюанси необхідно узгодити на етапі замовлення партії ємностей. Ціна на ПЕТ пляшки 1 л є доступною та вигідною при покупці оптом.

Дивитись повністю