ПЕТ пляшка 250 мл (0,25 л), пластикова

Дізнатись ціну:
Об`єм:
0,25 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 0,25 л

Компактна ПЕТ пляшка 0,25 л придатна для фасування рідкої та сипучої продукції. Місткості використовуються для зберігання харчових продуктів, побутової хімії, різних медичних рідин. За рахунок своєї невеликої ваги та високої міцності, ПЕТ пляшки 0,25 л служать практичним рішенням для виробників, які бажають не підвищувати собівартість продукції через дорогу скляну упаковку.

Прозорість поліетилентерефталату, з якого виготовлені пластикові ємності, дозволяє вигідно презентувати товар. Разом з естетичними властивостями, ПЕТ пляшки 0,25 л допомагають мінімізувати ризик пошкодження упаковки, на відміну від тендітного скла. Залежно від типу рідини, яка буде розфасована в ємності, ви можете вибрати не тільки прозору та кольорову тару. Пляшки комплектуються білими чи кольоровими кришечками. Ціна на ПЕТ пляшки 0,25л вказана в каталозі. Ви можете замовити індивідуальні варіанти ємностей.

Пластикова пляшка 250 мл - переваги

Виробництво ПЕТ тари на базі ТОВ "Тарапласт" здійснюється із застосуванням сучасних технологій та високоякісного обладнання. Як сировина для виготовлення преформ використовується поліетилентерефталат первинної обробки. Матеріал відрізняється декількома перевагами - інертністю по відношенню до спиртів, слабких солоних, кислих, лужних середовищ, а також малою масою та високою міцністю. За рахунок сукупності цих переваг пластикові ПЕТ пляшки не вступають у реакцію з продуктами, які в них зберігаються. Вони не деформуються при транспортуванні, а вага ємності в 10 разів менша, ніж у пляшок зі скла еквівалентного об'єму. Купити пластикові пляшки 0,25 л можна для зберігання та транспортування більшості рідин, крім сильних кислот та лугів.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю