ПЕТ пляшка 2 л, пластикова

Дізнатись ціну:
Об`єм:
2 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 2 л

Пластикова ПЕТ пляшка 2 л. Місткість підходить для зберігання харчових продуктів та різних специфічних рідин. У неї розливають питну воду, газовані та негазовані напої, соки, молоко, пиво, інші алкогольні напої з відносно малою кількістю спирту у складі. Купити пластикові пляшки 2 л прагнуть виробники, які не хочуть підвищувати собівартість своєї продукції та обирають практичні рішення. ПЕТ пляшки 2 л мають високу міцність, стійко витримують перепади температур, а також мають невелику власну вагу.

Пластикові пляшки 2 л — особливості виробництва

ПЕТ тара вироблена в ТОВ “Тарапласт” відповідає вимогам до безпеки та екологічності даних виробів. Виготовлення преформ виготовляється із сировини високої якості — поліетилентерефталату первинної обробки. Матеріал відрізняється стійкістю до різних агресивних середовищ, не розчиняється у воді та спиртах, придатний для тривалого зберігання продуктів. Поліетилентерефталат забезпечує необхідну міцність виробу, тому ємності з нього можуть легко забезпечувати безпечне транспортування рідин. При цьому ціна на ПЕТ пляшки 2 л є невисокою та вигідною для виробника, якому необхідно якісно уявити товар споживачеві.  

Ви можете замовити стандартні або індивідуальні пластикові ПЕТ пляшки, які відповідатимуть конкретним побажанням. Залежно від поставлених завдань, може змінюватись конфігурація шийки ємності, її колір, а також форма. Для зберігання продуктів, властивості яких змінюються під впливом ультрафіолету - таких, як квас, пиво, молоко, у виробництві пляшок використовуються пігменти, що забарвлюють їх у певний колір.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю