ПЕТ пляшка 0,5 л (500 мл)

Дізнатись ціну:
Об`єм:
0,5 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 0,5 л

Компактна ПЕТ пляшка 0,5 л забезпечує зручність при транспортуванні та зберіганні рідин харчового та технічного призначення. Надійність використання таких ємностей забезпечується за рахунок герметичної кришки, що щільно загвинчується. Купити пластикові пляшки 0,5 л можна у кількох варіантах забарвлень, включаючи прозорі ємності. У ТОВ “Тарапласт” можна замовити виготовлення тари ємністю 0,5 літра для розфасовки харчових та нехарчових рідин відповідно до потреб наших клієнтів.

Пластикова пляшка 0,5 л з поліетилентерефталату - переваги

Виробництво ПЕТ пляшок 0,5 л здійснюється з урахуванням галузевих вимог, що діють в Україні та міжнародних стандартів. Виготовлення ємностей здійснюється із сировини первинної обробки - поліетилентерефталату. Матеріал є інертним, не входить у хімічну реакцію з речовинами, які усередині пляшки. Купити ПЕТ тару можна для зберігання питної води, газованих та негазованих напоїв, пива, слабоалкогольних напоїв, соків, молока та кисломолочних продуктів. Пластикові ПЕТ пляшки можуть застосовуватись для фасування побутової та автомобільної хімії. Вони забезпечують надійне зберігання речовин без втрати їх властивостей протягом тривалого часу. Стандартно пляшки комплектуються білими або кольоровими кришечками.

Виробництво пластикової тари на базі потужностей нашого підприємства виконується згідно з сучасними технологіями, що підтверджується відповідним маркуванням на кожному виробі. Завдяки такому підходу на виході виходять екологічні та безпечні ємності, придатні для транспортування та зберігання продуктів. Пластикові пляшки займають мало місця і важать набагато менше, ніж скляні аналоги. Водночас ціна на ПЕТ пляшки 0,5 л є невисокою.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю