ПЕТ пляшка 10 л

Дізнатись ціну:
Об`єм:
10 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 10 л

Для розливу рідин великого об'єму використовується ПЕТ пляшка 10 л. Місткість забезпечує збереження продуктів при транспортуванні, а також при тривалому заощадженні та реалізації в магазинах. За рахунок своєї практичності та доступної ціни, ПЕТ пляшки 10 л є найбільш вигідним та раціональним рішенням при упаковці продукції великих обсягів. Пластикові ємності можна застосовувати для зберігання харчових та технічних рідин — питної води, олії, побутової та автомобільної хімії. 

Виробництво ПЕТ тари із поліетилентерефталату дозволяє використовувати цю тару для розфасовки будь-яких рідин. Цей матеріал не входить у реакцію навіть із відносно агресивними середовищами — кислотними, лужними. Разом з цим, ПЕТ має високу міцність. Місткості великого обсягу мають ребра жорсткості, що надає їм зносостійкості та захищає виріб від деформації.

Пластикова пляшка 10 л - переваги

Пластикові ПЕТ пляшки придатні для зберігання питної води та інших продуктів, які вживають у їжу. При виготовленні тари застосовують поліетилентерефталат, що не виділяє шкідливих речовин. Поряд з даною позитивною властивістю, ціна на ПЕТ пляшки 10 л робить їх вигідним придбанням для виробника, який прагне вигідно піднести товар споживачеві. Прозорі стінки виробу також забезпечують можливість візуального контролю за рівнем рідини у банку.

У ТОВ “Тарапласт” ви можете замовити різні варіанти ємностей – прозорі чи кольорові, залежно від призначення. Ви можете придбати не лише пляшки стандартної форми, а й довірити нам виробництво ексклюзивної тари для своєї продукції. Наші спеціалісти запропонують вам оптимальне рішення для будь-яких завдань. Купити пластикові пляшки 10 л можна в комплекті з білими чи кольоровими кришками, а також із зручними ручками.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю