Пластикова ПЕТ пляшка 5 л

Фільтр з параметрами:
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 5 л

Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 5 л

Дізнатись ціну:
5 л

ПЕТ пляшка 5 л

Пластикова ПЕТ пляшка 5 л — це ємність з широким горлом, яка має додаткові ребра жорсткості, що підвищують її міцність. Даний тип тари призначений для зберігання та транспортування як харчових, так і технічних рідин. Придбати ПЕТ пляшки 5 л можна в комплекті з кришкою, яка забезпечує герметичність ємності, а також із спеціальною ручкою для перенесення. Місткість є універсальною і підходить для фасування питної води, напоїв, автомобільної та побутової хімії. 

Купити пластикові пляшки 5 л можна у кількох варіантах кольорів, включаючи прозорий. Цей варіант ідеально підходить для візуального контролю над рівнем рідини в ємності, а також для вигідної демонстрації продукту споживачам. Якщо продукт може втрачати свої властивості при дії ультрафіолетових променів, ви можете замовити у ТОВ “Тарапласт” кольорові варіанти пляшок.

Пластикова пляшка 5 л — особливості

Виробництво ПЕТ пластикових пляшок ємністю 5 л мало чим відрізняється від виготовлення тари меншого об'єму. У технології видування таких банок застосовують поліетилентерефталат первинної обробки, який є безпечним та екологічним матеріалом. Він не виділяє шкідливих речовин у рідині, які зберігаються у пляшках, а також виявляє стійкість до температур до 71℃. Поліетилентерефталат придатний для вторинної переробки, його вирізняє висока міцність і здатність витримувати навантаження на розрив. При цьому ціна на ПЕТ пляшки 5 л є доступною та вигідною як для виробника, так і для звичайних споживачів.

П'ятилітрові пляшки відрізняються від менших ємностей наявністю додаткових ребер жорсткості. За рахунок них забезпечується стійкість виробу до деформацій та здатність утримувати певну форму.