ПЕТ пляшка 5 л, пластикова

Дізнатись ціну:
Об`єм:
5 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 5 л

Пластикова ПЕТ пляшка 5 л — це ємність з широким горлом, яка має додаткові ребра жорсткості, що підвищують її міцність. Даний тип тари призначений для зберігання та транспортування як харчових, так і технічних рідин. Придбати ПЕТ пляшки 5 л можна в комплекті з кришкою, яка забезпечує герметичність ємності, а також із спеціальною ручкою для перенесення. Місткість є універсальною і підходить для фасування питної води, напоїв, автомобільної та побутової хімії. 

Купити пластикові пляшки 5 л можна у кількох варіантах кольорів, включаючи прозорий. Цей варіант ідеально підходить для візуального контролю над рівнем рідини в ємності, а також для вигідної демонстрації продукту споживачам. Якщо продукт може втрачати свої властивості при дії ультрафіолетових променів, ви можете замовити у ТОВ “Тарапласт” кольорові варіанти пляшок.

Пластикова пляшка 5 л — особливості

Виробництво ПЕТ пластикових пляшок ємністю 5 л мало чим відрізняється від виготовлення тари меншого об'єму. У технології видування таких банок застосовують поліетилентерефталат первинної обробки, який є безпечним та екологічним матеріалом. Він не виділяє шкідливих речовин у рідині, які зберігаються у пляшках, а також виявляє стійкість до температур до 71℃. Поліетилентерефталат придатний для вторинної переробки, його вирізняє висока міцність і здатність витримувати навантаження на розрив. При цьому ціна на ПЕТ пляшки 5 л є доступною та вигідною як для виробника, так і для звичайних споживачів.

П'ятилітрові пляшки відрізняються від менших ємностей наявністю додаткових ребер жорсткості. За рахунок них забезпечується стійкість виробу до деформацій та здатність утримувати певну форму.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю