ПЕТ пляшка 0,1 л (100 мл), пластикова

Дізнатись ціну:
Об`єм:
0,1 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 0,1 л

Невелика ПЕТ пляшка 0,1 л призначена для фасування продуктів харчового або нехарчового призначення. У них зручно розливати побутову та автомобільну хімію, а також технічний спирт, антисептики та інші специфічні рідини. ПЕТ пляшки 0,1 л відрізняються кількома перевагами. Місткості з поліетилентерефталату - зносостійка, міцна тара, яка на відміну від скла не б'ється і має невисоку собівартість, а також невелику вагу. Купити пластикові пляшки 0,1 л можна в різних варіантах виконання – у ТОВ “Тарапласт” ви можете замовити вироби необхідної вам конфігурації. ПЕТ тара у стандартній комплектації мають кришку, за допомогою якої забезпечується їхня герметичність. Колір кришок ви можете вибрати при замовленні.

Пластикова пляшка 0,1 л - де застосовується

Виготовлення пластикових ПЕТ пляшок з поліетилентерефталату має низку важливих переваг. Місткості з даного матеріалу відрізняються міцністю, безпекою, а також інертністю по відношенню до інших речовин. За рахунок цього пляшки з ПЕТ не впливають на склад продуктів, що зберігаються усередині них. Це відкриває широкі можливості застосування пластикових ємностей, які придатні для фасування харчових продуктів, побутової хімії, речовин, що містять спирти. Поліетилентерефталат має стійкість до агресивних середовищ і не вступає з ними в хімічну реакцію. Залежно від типу рідини, для якої призначається ПЕТ пляшка 0,1 лвизначається її колір. Якщо продукт може змінювати властивості під впливом ультрафіолету, у виробництві ємності використовуються пігменти. Також ви можете замовити тару певного кольору для кращої вистави свого продукту покупцю. Купити пластикові пляшки 0,1л можна за доступною ціною оптом, в роздріб.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю