ПЕТ пляшка 1,5 л, пластикова

Дізнатись ціну:
Об`єм:
1,5 л
Замовити продукцію
Для замовлення просто залиште свої дані, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей найближчим часом
Наша продукція за бажанням замовника може бути укомплектована кришками, ручками, дозаторами, розпилювачами.

ПЕТ пляшка 1,5 літра

Для зберігання харчових та нехарчових рідин застосовується ПЕТ пляшка 1,5 л. Місткість такого обсягу потрібна при фасуванні рідких продуктів харчування — таких, як питна вода, пиво, газовані напої, молоко, олія. Пластикові ПЕТ пляшки 1,5 л відносяться до найбільш затребуваних варіантів для транспортування та зберігання різних рідин. Їх виділяє стійкість до агресивних середовищ, а також безпеку здоров'ю людини. У процесі виробництва, пластикові ПЕТ пляшки проходять контроль якості. Їх виготовляють із екологічного поліетилентерефталату — первинного матеріалу, який не вступає в реакцію з харчовими та технічними рідинами. Купити пластикові пляшки 1,5 л можна як прозорі, так і забарвлені у певний колір. Ви можете замовити варіант, що підходить для конкретних завдань, у ТОВ “Тарапласт” за доступною вартістю.

Пластикова пляшка 1,5 л - переваги

Безперечною перевагою є ціна на ПЕТ пляшки 1,5 л. Вартість пластикової тари на порядок нижча, ніж у скляних аналогів. Разом з цим ПЕТ пляшки мають більш компактні розміри, їх легко зберігати і транспортувати без ризику пошкодити упаковку. Виготовлення пластикових пляшок проводиться у суворій відповідності до міжнародних та галузевих стандартів, із застосуванням новітніх технологій. Тому вони є надійним та практичним рішенням, яке не нашкодить людині, а також екології — ПЕТ тара придатна для вторинної переробки. Замовити пластикові пляшки об'ємом 1,5 л можна з різними конфігураціями шийки та кришок, залежно від цільового призначення ємностей. Щоб зробити вашу продукцію відомою, ви можете скористатися послугою брендування пляшок – нанесення логотипу на кришку.

Міцність виробу дозволяє переміщати партії продуктів, упаковані в ПЕТ пляшки, на будь-які відстані без ризику пошкодити їх. У виробництві ємностей задіють екологічний та безпечний матеріал - поліетилентерефталат первинної обробки.

Дивитись повністю