Пластикова ПЕТ пляшка 7 л

Фільтр з параметрами:
Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 7 л

Пластикова (ПЕТ) пляшка, об'єм - 7 л

Дізнатись ціну:
7 л

ПЕТ пляшка 7 л

Для зберігання харчових рідин, а також побутової та автомобільної хімії, широко застосовується ПЕТ пляшка 7 л. Місткість відрізняється значними габаритами і підходить для транспортування продуктів. Використовувати ПЕТ пляшки 7 л можна для розливу питної води, безалкогольних напоїв, пива, олії, побутової хімії, автомобільних масел, антифризу та інших технічних рідин. Даний тип ємностей відрізняється практичністю та міцністю, а також відносно невисокою вартістю. Ціна на ПЕТ пляшки 7 л є найвигіднішою при оптовій купівлі партії пластикової тари. У ТОВ "Тарапласт" ви можете придбати ємності стандартної форми або замовити індивідуальні пляшки для пакування своєї продукції.

Пластикова пляшка 7 л — особливості

Виробництво ємностей здійснюється із застосуванням сучасних технологій для підготовки преформ. Пластикові ПЕТ пляшки об'ємом 7 л мають конструкцію з додатковими ребрами жорсткості, які дозволяють утримувати форму і не деформуватися. При цьому товщина стін банки є оптимальною для тривалого зберігання рідини, а також транспортування. Виготовлення ПЕТ пляшок проводиться з урахуванням їхнього призначення. У більшості випадків перевагу віддають прозорому матеріалу, який дозволяє вигідно уявити споживачеві продукцію та відстежувати рівень рідини в ємності. Якщо продукт втрачає властивості під впливом сонячних променів, у виробництві пляшок застосовують пігменти, які забарвлюють їх у певний колір та захищають від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Купити пластикові пляшки 7 л можна в комплекті з кришками відповідного розміру, які забезпечують необхідну герметичність. Також ви можете замовити ємності з ручками для зручного перенесення.