Пластикова ПЕТ пляшка 3 л

Фільтр з параметрами:
ПЕТ пляшка пластикова, об'єм - 3 л

ПЕТ пляшка пластикова, об'єм - 3 л

Дізнатись ціну:
3 л

ПЕТ пляшка 3 л

Велика ПЕТ пляшка 3 л відрізняється високою міцністю. Місткості даного типу можуть використовуватися для фасування харчових та технічних рідин. До них відносяться питна вода, газовані та негазовані напої, пиво, молоко, олія. Також ПЕТ пляшки 3 літри придатні для зберігання автомобільної та побутової хімії. Такий тип ємностей оснащений додатковими ребрами жорсткості, які забезпечують міцність конструкції. Вони не допускають деформації заповненого рідиною виробу при статичному чи динамічному положенні. Ребра жорсткості убезпечать ємність від зминання чи викривлення. 

Купити пластикові пляшки 3 л можна в комплекті із білою або кольоровою кришкою, зручними ручками для перенесення. Ви також можете замовити виробництво власного варіанта ємностей в залежності від ваших потреб. Фахівці ТОВ "Тарапласт" готові запропонувати оптимальне рішення під конкретні завдання клієнта, включаючи персоналізацію пластикових пляшок.

Пластикова пляшка 3 л — переваги

Пластикові ПЕТ пляшки відрізняються важливими перевагами як виробника, так і кінцевого виробника. Місткості з поліетилентерефталату є безпечними для людини, тому що не вступають у реакцію з продуктами, що в них зберігаються. Матеріал має високу стійкість до спирту, газованих напоїв, слабких лужних і кислотних рідин. Поліетилентерефталат - сировина з високими споживчими властивостями, тому що ємності з неї мають невелику вагу. При цьому ціна на ПЕТ пляшки 3 л істотно не впливає на вартість товару, як це робить скляна тара. На відміну від неї, пластикові пляшки міцніші, тому можуть застосовуватися у транспортуванні товарів та їх тривалому зберіганні на складі, полицях магазинів.