Тарапласт - ПЭТ тара
 
  Виробництво ПЕТ-тари, м.Днiпропетровськ   (065) 790-48-12
укр рус англ
      Що таке ПЕТ?
      Пляшка ПЕТ
      Банка ПЕТ
      Одноразова
      склянка
      Ексклюзивна
       продукція
      Партнери
      Статтi
      Ресурси ПЕТ
      Карта сайту
      Контакти

Партнеры
Смотрите купить наручные часы на сайте.


Рубрики статей
 • разное
 • ПЭТ-тара и упаковка
 • упаковка и хранение пищевых продуктов
 • властивості пакувальних матеріалів

По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

головна > що таке ПЕТ

     ЩО ТАКЕ ПЕТ?

     ПЕТ - поліетилентерефталат - користується великим успіхом на ринку пакувальних матеріалів. Зараз ПЕТ застосовують у виробництві тари для різноманітних видів харчової, хімічної, косметичноі продукції.

     ПЕТ став дуже популярним і широко застосованим, в багатьох випадках він може замінити скло та інші види пластмас. Поряд з його особливими фізичними властивостями, ПЕТ має ще одну важливу перевагу - прийнятну ціну.

     ПЕТ використовують в якості матеріалу для пакування харчових продуктів приблизно з початку 1970-х років. Особливою популярністю він став користуватись у 1980-ті роки, а у 1995-1999 роки випуск ПЕТ-тари для напоїв зріс у два рази. З 1990 по 1998 роки ПЕТ-тара збільшила свою долю на ринку пакувальних матеріалів для напоїв з 9% до 30%.

     Матеріалом для виробництва ПЕТ - тари є преформа з гранульваного полімеру-поліетилентерефталату. Після попереднбого розігріву преформи розтягуються і після цього видуваються пляшки. Колір та прозорість майбутньої пляшки або банки закладається при виробництві преформи із гранул.

     Перелік продуктів, що пакують у ПЕТ дуже широкий - це і рослинні олії, соуси, оцет, фруктові соки, пиво. Також ПЕТ-тару використовують для пакування різноманітних видів продукції побутової хімії і косметичних засобів.

     ПЕТ має багато корисних властивостей. Перш за все це дуже легкий матеріал. Звичайна півлітрова ПЕТ- пляшка важить приблизно 28 грамів ( пляшка такого ж об'єму із скла може заважити до 350 грамів) . ПЕТ абсолютно прозорий, це робить його ідеальним для розливу мінеральної, газованої води, напоїв. Для того, щоб продукція, що була упакована в таку тару не псувалася під дією сонячних променів, ПЕТ можна затонувати, наприклад, в зелений або коричневий колір. Це роблять також для того, щоб зовнішній вигляд продукції відповідав вимогам споживача.

     Ще одна перевага ПЕТ-тари - її міцність, що є дуже важливим при транспортуванні і зберіганні. При цьому, ПЕТ, як і скло, добре утилізується. Для пакування ПЕТ-тари не потрібні ящики, її пакують у поліетиленову плівку з картонним піддоном, або без нього.


Зв'яжіться з нами

   +38 (050)-039-13-78
   +38 (068) 222-68-07

   E-mail:
   taraplast.com@gmail.com 

   Графiк роботи:    Понедiлок - п'ятниця
   з 9-00 до 16-30


Схема проїзду

Партнеры


головна | пляшка ПЕТ | банка ПЕТ | одноразовий посуд | що таке ПЕТ | контакти | статті
 

ТОВ "Тарапласт", 2006 - 2010 р. Всі права захищені.