Тарапласт - ПЭТ тара
 
  Производство ПЭТ-тары, г.Днепропетровск   +38 (050)-039-13-78
укр рус англ
     Что такое ПЭТ?
     Бутылка ПЭТ
     Банка ПЭТ
     Одноразовый
      стакан
     Эксклюзивная
      продукция
     Преимущества ПЭТ
     Безопасность
     Статьи
     Партнеры
     Карта сайта
     Контакты

Партнеры

Рубрики статей
 • разное
 • ПЭТ-тара и упаковка
 • упаковка и хранение пищевых продуктов
 • властивості пакувальних матеріалів

По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

Реклама
заявку на кредит. Выбор банков
sitybroker.ru
Открыть компанию и начать бизнес в ОАЭ
wsdlegal.com


главная > статьи > Механічні властивості паперу

Механічні властивості паперу

14 января 2015
 властивості пакувальних матеріалів

Механічні властивості паперу можна розділити на міцністні та деформаційні.

М'якість паперу пов'язана з його структурою, тобто з його щільністю (густиною) і пористістю. Так, високопористий газетний папір може деформуватись за стискання до 28 %, а у щільного крейдованого паперу деформація стискання не перевищує 6...8%. Для багатьох технологічних операцій важливо, щоб ці деформації були повністю зворотними тобто після зняття навантаження папір повністю відновлював початкову форму.

Міцність паперу залежить не від міцності окремих компонентів, а від міцності самої структури паперу, яка формується в процесі паперового виробництва. Ця властивість характеризується розривною довжиною в метрах, або розривним зусиллям в Ньютонах.

Розривна довжина - це розрахункова гранична довжина смужки паперу або картону постійної ширини, при перевищенні якої смужка, яка була підвішена за один кінець, розривається під дією власної ваги.

Так для більш м'яких типографських паперів розривна довжина складає не менше 2500 м, для жорстких офсетних ця величина збільшується до 3500 м і більше, обгортковий папір марки Е-50 - 1900 м, парафінований ППМ-3 - 2000 м.

Опір продавлюванню характеризується індексом продавлювання (X, кПа/г):

Х=Р0/m,

де Р0 - абсолютний опір продавлюванню, кПа; m - маса матеріалу площею 1 м2, г.

Папір повинен мати мінімальну деформацію при зволожені. При збільшенні вологості його волокна набухають і розширюються, при висушуванні відбувається зворотний процес - усадка, змінюється формат. Підвищення вологості різко знижує механічну міцність паперу на розрив.

Для підвищення вологостійкості паперу до складу паперової маси при виготовленні додають гідрофобні речовини (ця операція називається проклейкою в масі) або клеючі речовини наносяться на поверхню вже готового паперу (поверхнева проклейка).

Всі згадані властивості паперових матеріалів певною мірою взаємопов'язані і значно залежать від ступеня млива паперової маси та довжин волокон на етапі виробництва.
Другие статьи на тему властивості пакувальних матеріалів
   Скотч-стрічки
Скотч (scotch - скупий, економний) - полімерна стрічка з нанесеним на одну сторону клеєм. Існує біля 1000 видів скотч-стрічки.
   Розтягувані плівки
Для пакування промислових і продовольчих товарів серйозним конкурентом термоусадкової плівки є розтягувана полімерна плівка, яка відома серед фахівців як стретч-плівка. Така плівка має певні переваги над термоусадковою у разі використання її для пакування
   Плівки, що термозбігаються
Великого значення набули термоусадкові плівки, які під тепловим впливом скорочуються (усаджуються) і приймають форму продукту чи виробу. Ефект усаджування забезпечується орієнтаційною витяжкою плівки без подальшої її термофіксації. Для термофіксованих плівок з поліетилентерефталату і поліамідів, неорієнтованих плівок з поліефірсульфонів характерні безусадко- вість і висока стабільність розмірів за підвищених температур.
   Металізовані комбіновані матеріали
Протягом останніх років під час конструювання багатошарових пакувальних матеріалів застосовують металізацію полімерних плівок, паперу.
   Комбіновані матеріали на основі паперу і картону, матеріали на основі алюмінієвої фольги
До групи комбінованих матеріалів належать папір і картон з полімерним покриттям. З полімерів частіше за інші використовують поліетилен, співполімери етилену з вінілацетатом (наприклад, ЕВА), співполімери ПВДХ, поліпропілен.
   Комбіновані та багатошарові пакувальні матеріали.
Останнім часом набули широкого використання комбіновані та багатошарові пакувальних матеріали , які є композиційними. Цей поділ композиційних матеріалів досить умовний.
   Біо-, фото-, і водорозкладані пакувальні матеріали
За остані десятиліття знаходять розвиток і широке використання пакувальні матеріали з біо- (БРП), фото- (ФРП) і водорозкладаних полімерів (ВРП). Це новий клас пластичних матеріалів, які після використання розкладаються до двоокису вуглецю, води і біомаси - гумусу
   Особливості характеристик та структура полімерних пакувальних матеріалів на основі синтетичних полімерів, частина 4
Полікарбонати (ПК) - група термопластів - складні поліефіри вугільної кислоти і двохатомних спиртів загальної формули (-0-R-0-C0-)n. Найбільше промислове значення мають ароматичні полікарбонати, у першу чергу полікарбонат на основі бісфенолу А, завдяки доступності останнього, що синтезується конденсацією фенолу і ацетону.
 
Свяжитесь с нами

   +38 (050)-039-13-78
   +38 (068) 222-68-07

   E-mail:
   taraplast.com@gmail.com
   erin.sushkova@gmal.com

   Украина,
   г. Днепр
   (Днепропетровск),
   ул. Журналистов, 7

   График работы:    Пондельник - пятница
   с 9-00 до 16-30


Схема проезда

Партнеры
Партнеры

главная | бутылка ПЭТ | банка ПЭТ | одноразовая посуда | что такое ПЭТ | преимущества ПЭТ | безопасность ПЭТ | статьи | карта сайта | контакты
 

ООО "Тарапласт", 2006 - 2010г. Все права защищены.