Тарапласт - ПЭТ тара
 
  Производство ПЭТ-тары, г.Днепропетровск   +38 (050)-039-13-78
укр рус англ
     Что такое ПЭТ?
     Бутылка ПЭТ
     Банка ПЭТ
     Одноразовый
      стакан
     Эксклюзивная
      продукция
     Преимущества ПЭТ
     Безопасность
     Статьи
     Партнеры
     Карта сайта
     Контакты

Партнеры
Рекомендуем выбрать жалюзи на окна на сайте производителя nikoss.com.ua

Рубрики статей
 • разное
 • ПЭТ-тара и упаковка
 • упаковка и хранение пищевых продуктов
 • властивості пакувальних матеріалів

По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

Реклама
Печать на блокнотах супер качество, цены
bloknotmarket.ru


главная > статьи > Металізований папір і картон

Металізований папір і картон

19 декабря 2014
 властивості пакувальних матеріалів

Серед широкої гами матеріалів, що використовуються для виготовлення упаковки та етикеток значне місце займають металізовані матеріали. Металізований папір і картон використовують для виготовлення різного типу паковань у цукровому, тютюновому, лікеро-горілчаному та косметичному виробництвах. З металізованого паперу виготовляють обгортку для цукерок, внутрішню обгортку для упаковки цигарок, упаковку для кави, етикетки і обгортки для пакування подарунків тощо. Металізований картон використовують для виготовлення оголошень і рекламних плакатів. Металізація паперу та картону призначена для:

- надання їм високих бар'єрних властивостей, тобто обмеження дії на пакований товар повітря, кисню, водяної пари та світла;

- можливості вакуумного пакування;

- отримання високого рекламного ефекту завдяки металевому блиску, тисненню чи голографії.

Металізований папір і, частково, картон виготовляють у вигляді рулонів та аркушів. Картон високої щільності виготовляють тільки в аркушах. На металізований картон та папір у вигляді рулонів найчастіше наносять малюнки чи шрифтову інформацію за допомогою флексографічного, високого або глибокого друку, а на папір і картон у вигляді аркушів - використовуючи, також, офсетний та трафаретний друк. Від впровадження в поліграфічне виробництво металізованих паперу і картону минуло майже 20 років проте продовжують виникати все нові проблеми під час нанесення на них друку, особливо офсетного.

Найчастіше використовують безпосередньо вакуумну металізацію паперу та картону. Методом безпосередньої металізації переробляють паперові матеріали масою 43...300 г/м2 шляхом нанесення на нього шару алюмінію завтовшки 0,03...0,05 нм.

У порівнянні з кашированою алюмінієвою фольгою металізований папір має певні переваги за рахунок:

заощадження 99 % алюмінію за однакової площі пакувального паперу; широкої глянцевої гамми поверхні - від дуже блискучої до матової; можливості надання на покриття голографічних ефектів; високої екологічної безпеки - він не потребує ніяких спеціальних технологій утилізації (в природних умовах розпадається як звичайний папір).
Другие статьи на тему властивості пакувальних матеріалів
   Скотч-стрічки
Скотч (scotch - скупий, економний) - полімерна стрічка з нанесеним на одну сторону клеєм. Існує біля 1000 видів скотч-стрічки.
   Розтягувані плівки
Для пакування промислових і продовольчих товарів серйозним конкурентом термоусадкової плівки є розтягувана полімерна плівка, яка відома серед фахівців як стретч-плівка. Така плівка має певні переваги над термоусадковою у разі використання її для пакування
   Плівки, що термозбігаються
Великого значення набули термоусадкові плівки, які під тепловим впливом скорочуються (усаджуються) і приймають форму продукту чи виробу. Ефект усаджування забезпечується орієнтаційною витяжкою плівки без подальшої її термофіксації. Для термофіксованих плівок з поліетилентерефталату і поліамідів, неорієнтованих плівок з поліефірсульфонів характерні безусадко- вість і висока стабільність розмірів за підвищених температур.
   Металізовані комбіновані матеріали
Протягом останніх років під час конструювання багатошарових пакувальних матеріалів застосовують металізацію полімерних плівок, паперу.
   Комбіновані матеріали на основі паперу і картону, матеріали на основі алюмінієвої фольги
До групи комбінованих матеріалів належать папір і картон з полімерним покриттям. З полімерів частіше за інші використовують поліетилен, співполімери етилену з вінілацетатом (наприклад, ЕВА), співполімери ПВДХ, поліпропілен.
   Комбіновані та багатошарові пакувальні матеріали.
Останнім часом набули широкого використання комбіновані та багатошарові пакувальних матеріали , які є композиційними. Цей поділ композиційних матеріалів досить умовний.
   Біо-, фото-, і водорозкладані пакувальні матеріали
За остані десятиліття знаходять розвиток і широке використання пакувальні матеріали з біо- (БРП), фото- (ФРП) і водорозкладаних полімерів (ВРП). Це новий клас пластичних матеріалів, які після використання розкладаються до двоокису вуглецю, води і біомаси - гумусу
   Особливості характеристик та структура полімерних пакувальних матеріалів на основі синтетичних полімерів, частина 4
Полікарбонати (ПК) - група термопластів - складні поліефіри вугільної кислоти і двохатомних спиртів загальної формули (-0-R-0-C0-)n. Найбільше промислове значення мають ароматичні полікарбонати, у першу чергу полікарбонат на основі бісфенолу А, завдяки доступності останнього, що синтезується конденсацією фенолу і ацетону.
 
Свяжитесь с нами

   +38 (050)-039-13-78
   +38 (068) 222-68-07

   E-mail:
   taraplast.com@gmail.com
   erin.sushkova@gmal.com

   Украина,
   г. Днепр
   (Днепропетровск),
   ул. Журналистов, 7

   График работы:    Пондельник - пятница
   с 9-00 до 16-30


Схема проезда

Партнеры
Партнеры

главная | бутылка ПЭТ | банка ПЭТ | одноразовая посуда | что такое ПЭТ | преимущества ПЭТ | безопасность ПЭТ | статьи | карта сайта | контакты
 

ООО "Тарапласт", 2006 - 2010г. Все права защищены.