Тарапласт - ПЭТ тара
 
  Производство ПЭТ-тары, г.Днепропетровск   +38 (050)-039-13-78
укр рус англ
     Что такое ПЭТ?
     Бутылка ПЭТ
     Банка ПЭТ
     Одноразовый
      стакан
     Эксклюзивная
      продукция
     Преимущества ПЭТ
     Безопасность
     Статьи
     Партнеры
     Карта сайта
     Контакты

Партнеры
Полный каталог часов: https://deka.ua/catalog/.

Рубрики статей
 • разное
 • ПЭТ-тара и упаковка
 • упаковка и хранение пищевых продуктов
 • властивості пакувальних матеріалів

По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

Реклама
Профиль, телефоны, адреса.
plastproduct.com
Купите участок в Краснодарском крае по выгодной цене. Быстрый поиск
kubandom.ru


главная > статьи > Пакувальні матеріали на основі паперу і картону

Пакувальні матеріали на основі паперу і картону

18 декабря 2014
 властивості пакувальних матеріалів

Останні досягнення науки, особливо хімії, значно розширили асортимент паперу і картону та галузі їх застосовування. І сьогодні це не тільки книги, газети, журнали, предмети санітарно-гігієнічного і побутового призначення тощо; папір і картон знаходять широке застосування в галузях електроенергетики, радіоелектроніки, машино- і приладобудування; харчової промисловості як пакувальні матеріали.

Розвиток світової целюлозно-паперової промисловості відбувався відносно швидкими темпами. Практично кожні 15 років її продукція подвоювалася. Середнє світове споживання паперу і картону на душу населення за рік становить більше 40 кг, в Європі - 180 кг, у США - 365 кг. Україна займає одне з останніх місць в Європі за рівнем споживання паперу і картону - близько 22 кг на душу населення. Одна з головних причин полягає у відсутності власної сировинної бази волокнистих матеріалів для виробництва картонно-паперових виробів. Виготовлення паперу і картону супроводжується значними витратами теплової і електричної енергії, свіжої води та інших ресурсів, утворенням виробничих відходів і стічних вод, що шкідливо діють на навколишнє середовище.

Папером називають листовий матеріал, що складається переважно з рослинних волокон, зв'язаних між собою силами поверхневого зчеплення, у якому можуть міститися клейкі речовини, мінеральні наповнювачі, пігменти і барвники.

Картон відрізняється від паперу лише більшою товщиною і масою 1 м2, яка становить понад 250 г. Тому картон міцніший і жорсткіший за папір. Ця властивість картону дозволяє широко його використовувати в техніці та у виробництві тари.

Припускають, що термін "папір" утворився від кореня слова свого попередника - рослини папірусу, з якого раніше вироблявся папероподібний матеріал. "Картон" - походить від італійського слова cartone, тобто твердий, жорсткий.

У країнах СНД класифікація різних видів паперу зорієнтована на наступний порядок. Якщо після назви виду паперу стоїть номер із цифрами від 0 до З, то ці цифри свідчать про його композицію за видом волокон:

0 - із ганчір'яних волокон;

1 - із 100 % целюлозних волокон;

2 - із 50 % целюлозних волокон і 50 % деревної маси;

3 - із 35 % целюлозних волокон і 65 % деревної маси.

У сучасній світовій практиці більше 50 % паперу і картону випускається в обробленому або переробленому вигляді. Під обробленням паперу та картону розуміють процеси, що дають їм такі нові спеціальні властивості, як жиро-, па- ро-, водонепроникність, світлочутливість, негорючість, антибактерицидність тощо. Здійснюється це шляхом просочування і покриття їх різними емульсіями, нанесенням на поверхню полімерів або металевої фольги, а також гумування, крепування, тиснення, армування та інших операцій і хімічних модифікацій.

Під переробкою паперу і картону розуміють процеси, в результаті яких з'являються нові готові вироби, такі як пергамент, фібра, шаруваті пластики, паперові мішки, зошити, коробки, ящики тощо.
Другие статьи на тему властивості пакувальних матеріалів
   Скотч-стрічки
Скотч (scotch - скупий, економний) - полімерна стрічка з нанесеним на одну сторону клеєм. Існує біля 1000 видів скотч-стрічки.
   Розтягувані плівки
Для пакування промислових і продовольчих товарів серйозним конкурентом термоусадкової плівки є розтягувана полімерна плівка, яка відома серед фахівців як стретч-плівка. Така плівка має певні переваги над термоусадковою у разі використання її для пакування
   Плівки, що термозбігаються
Великого значення набули термоусадкові плівки, які під тепловим впливом скорочуються (усаджуються) і приймають форму продукту чи виробу. Ефект усаджування забезпечується орієнтаційною витяжкою плівки без подальшої її термофіксації. Для термофіксованих плівок з поліетилентерефталату і поліамідів, неорієнтованих плівок з поліефірсульфонів характерні безусадко- вість і висока стабільність розмірів за підвищених температур.
   Металізовані комбіновані матеріали
Протягом останніх років під час конструювання багатошарових пакувальних матеріалів застосовують металізацію полімерних плівок, паперу.
   Комбіновані матеріали на основі паперу і картону, матеріали на основі алюмінієвої фольги
До групи комбінованих матеріалів належать папір і картон з полімерним покриттям. З полімерів частіше за інші використовують поліетилен, співполімери етилену з вінілацетатом (наприклад, ЕВА), співполімери ПВДХ, поліпропілен.
   Комбіновані та багатошарові пакувальні матеріали.
Останнім часом набули широкого використання комбіновані та багатошарові пакувальних матеріали , які є композиційними. Цей поділ композиційних матеріалів досить умовний.
   Біо-, фото-, і водорозкладані пакувальні матеріали
За остані десятиліття знаходять розвиток і широке використання пакувальні матеріали з біо- (БРП), фото- (ФРП) і водорозкладаних полімерів (ВРП). Це новий клас пластичних матеріалів, які після використання розкладаються до двоокису вуглецю, води і біомаси - гумусу
   Особливості характеристик та структура полімерних пакувальних матеріалів на основі синтетичних полімерів, частина 4
Полікарбонати (ПК) - група термопластів - складні поліефіри вугільної кислоти і двохатомних спиртів загальної формули (-0-R-0-C0-)n. Найбільше промислове значення мають ароматичні полікарбонати, у першу чергу полікарбонат на основі бісфенолу А, завдяки доступності останнього, що синтезується конденсацією фенолу і ацетону.
 
Свяжитесь с нами

   +38 (050)-039-13-78
   +38 (068) 222-68-07

   E-mail:
   taraplast.com@gmail.com
   erin.sushkova@gmal.com

   Украина,
   г. Днепр
   (Днепропетровск),
   ул. Журналистов, 7

   График работы:    Пондельник - пятница
   с 9-00 до 16-30


Схема проезда

Партнеры
Партнеры

главная | бутылка ПЭТ | банка ПЭТ | одноразовая посуда | что такое ПЭТ | преимущества ПЭТ | безопасность ПЭТ | статьи | карта сайта | контакты
 

ООО "Тарапласт", 2006 - 2010г. Все права защищены.